| Autor |
Wiadomość |
Temat: Jak jeździć oszczędnie |
wakor
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2782
|
Forum: O wszystkim Wysłany: Pon Maj 26, 2025 18:31 Temat: Jak jeździć oszczędnie |
| no chyba najlepiej i najoszczędniej jest jeździć na niewielkich obrotach, trzymać się między 1,5-2 tys i tyle. im mniej ciśniesz tym mniejsze będzie spalanie, no i wiadomo że na trasie a nie w mieści ... |
Temat: Jak szukacie pracy? |
wakor
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 373
|
Forum: O wszystkim Wysłany: Sob Wrz 21, 2024 19:03 Temat: Jak szukacie pracy? |
| Jakie portale według was czy też może inne sposoby poza oczywiście znajomościami i bezpośrednim kontaktem sprawdza się u was jeśli chodzi o poszukiwania dobrego zatrudnienia? mój brat szuka i wysyła ... |
Temat: Program antywirusowy |
wakor
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 573
|
Forum: O wszystkim Wysłany: Pon Sty 30, 2023 21:36 Temat: Program antywirusowy |
| z jakiego korzystacie? większość chyba ma avasta prawda? czy coś innego sugerujecie? tak pytam z ciekawości |
Temat: Jak jeździć oszczędnie |
wakor
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 2782
|
Forum: O wszystkim Wysłany: Pon Sty 30, 2023 21:28 Temat: Jak jeździć oszczędnie |
| mam benzynę i po prostu już sam nie wiem jak jeździć zeby było dobrze. gazu na pewno nie będę montować ale benzyna wychodzi z drugiej strony naprawdę dość drogo... |
| |